HLINÍKOVÉ KOLEJNICE

Hliníkové kolejnice

V současné době jsou ALU  kolejnice nejčastěji používané, závěsné systémy pro věšení záclon i závěsů a to jak v moderních tak klasických interiérech. U nás ve studiu v Brně používám ty nejkvalitnější hliníkové kolejnice od českých výrobců. Najdete u nás kolejnice v různých velikostech, barevných i stylových provedeních. Hliníkové kolejnice s možností montáže na stěnu, strop i ve variantě zápustné například do sádrokartonu. Všechny kolejnice objednáváme na míru vašim oknům. Ve studiu si prohlédnete vzorky a rádi vám poradíme s výběrem,  v případě vašeho zájmu zajistíme profesionální montáž. Kolejnice si můžete také objednat na dálku, pokud nám zašlete rozměry a fotografie vašich oken, s výběrem vám pomůžeme.           

Hliníkové kolejnice se stropní montáží

Hliníkové kolejnice na záclony i závěsy se stropní montáží nabízíme v elegantním provedení se skrytým držákem. Velikost kolejnice volíte od tenkých hliníkových kolejniček na věšení záclon až po silnější kolejnice určené pro věšení těžkých závěsů.    

Kolejnice se skrytým držákem
Kolejnice se skrytým držákem

Kolejnice do sádrokartonu

Hliníkové kolejnice určené do sádrokartonových podhledů nabízí elegantní řešení skrytého závěsného systému pro vaše záclony i závěsy. Jsou opatřeny bezpečnostní gumovou krycí páskou proti poškození pojezdové drážky během montáže. Ke kolejnici můžete použít různé typy jezdců a opatřit ji horizontálními ohyby. 

Máte již hotový sádrokartonový strop? Kolejnice do sádrokartonu jsou určené také pro montáž do již položeného stropu. Vzorek kolejnice do sádrokartonu se můžete prohlédnout u nás ve studiu v Brně.

Kolejnice do sádrokartonu
Kolejnice do sádrokartonu
Dvojkolejnice do sádrokartonu
Dvojkolejnice do sádrokartonu

Kolejnice s motorem

Motorizované kolejnice jsou jednoznačným trendem poslední doby. Systéme motorového ovládání hliníkových kolejnic lze napájet ze sítě, ale také na baterii. Napájení pomocí baterie oceníte zejména pokud chybí u vašich oken příprava na připojení do sítě. Kolejnice s motorem můžete ovládat pomocí tlačítka, dálkové ovládání a nebo také telefonu. Kolejnice na motor s integrovaným přijímačem lze připojit k systému inteligentního domu.    

Kolejnice k přepažování místností

Kolejnice k přepažování místností
Kolejnice k přepažování místností

Kolejnice pro přepažování místností mají vysokou pevnost. Lze je opatřit vertikálními ohyby. Závěsné tyče mohou mít libovolnou délku. Vhodné pro kosmetiky, masážní salóny nemocnice, ordinace apod. 

Potřebujete jednoduše rozdělit místnost? Přijďte k nám do studia v Brně - Králově Poli, s výběrem a instalací vám pomůžeme.