PLISÉ ŽALUZIE

PLISSÉ ROLETY, PLISÉ ŽALUZIE, PLISÉ DUETTE

Moderní a praktický způsob zastínění opravdu každého okna. Po vytažení zabere plisé roleta jen minimum prostoru a zůstane téměř neviditelná. Hledáte zastínění střešního okna? Má vaše okno tvar trojúhelníku a nebo snad dokonce lichoběžníku? Pak jsou Plissé žaluzie pro vás to pravé, poradí si téměř s každým tvarem.  V naší nabídce najdete plissé látky, které mají šířku skladu 25 a 32mm. Transparentní, středně transparentní, neprůhledné a zatemňující v různých materiálech a strukturách. Některé látky nabízíme se speciální vrstvou odpuzující teplo. Plisované žaluzie se hodí také k upevnění do zasklívací lišty např. do otočného a výklopného okna.  

  • CHRÁNÍ PŘED SLUNCEM A TEPLEM
  • CHRÁNÍ PŘED ZVĚDAVÝMI POHLEDY
  • ZATEMŇUJE
  • ŠETŘÍ PROSTOR PŘED OKNEM
  • PORADÍ SI S KAŽDÝM TVAREM OKNA

PLISSÉ DUETTE ŽALUZIE 

Pokud hledáte moderní a funkční zastínění oken, Plissé Duette žaluzie jsou pro vás tím pravým řešením. Tyto žaluzie kombinují elegantní design s praktickými vlastnostmi, které oceníte v každodenním používání.

Jak fungují Plissé Duette žaluzie?

V naší nabídce najdete plissé látky, které mají šířku skladu 25,32 a 64mm.  Transparentní, středně transparentní, neprůhledné a zatemňující v různých materiálech a strukturách.  Díky jejich struktuře plástve mají látky výbornou izolační funkci. Šňůrky probíhajíc skrz látky nejsou viditelné a díky tomu jejich efekt zatemnění zaručen až na 100% lze je tedy použít jako blackout. Látky Duette jsou velmi vhodné i do speciálních rozměrů 

Šířka skladu

Látky Duette 25 a 32mm jsou vhodné do zasklívací lišty, jako například pro výklopná okna speciálních tvarů. Pro velká okna jsou materiály se šířkou skladu 64mm nejhezčím řešením. K dodání jsou také s nekonečnu šňůrou vhodnou pro děti.  

Proč si vybrat Plissé Duette žaluzie?

Plissé Duette žaluzie mají několik výhod oproti jiným způsobům zastínění oken. Kromě svého moderního designu jsou velmi praktické a účinné. Dokáží chránit interiér před slunečním zářením, ale zároveň umožňují dostatek přirozeného světla v místnosti. Díky svému speciálnímu tvaru a konstrukci jsou schopny regulovat teplotu místnosti a zlepšit akustickou izolaci. Plissé Duette žaluzie jsou také snadno ovladatelné pomocí řetízků nebo dálkového ovládání.