DEKOROVÁNÍ INTERIÉRU

Profesionální dekorování interiéru, návrhy a realizace textilních dekorací, tapet a okenního stínění. V našem interiérovém studiu jsme tu pro vás, abychom poskytli komplexní služby při vytváření prostorů plných krásy a pohodlí. Specializujeme se na návrhy a realizaci interiérového stínění především záclon, závěsů, rolet, římských rolet a japonských posuvných panelů. Nabízíme šití polštářů, přehozů a dalších textilních dekorací, které dokonale doplní váš interiér.


NÁVRH A REALIZACE BYTOVÝCH A KOMERČNÍCH INTERIÉRŮ 

Zařizujete si nový dům, byt a nebo komerční prostory? Potřebujete pomoc s rekonstrukcí? Toužíte po kuchyňské lince na míru, protože jste nadšení kuchaři a nebo to vyžaduje Váš atypický prostor? 

Chcete nechat většinu práce na nás? Pak jste na správné adrese, nabízíme komplexní interiérové služby od návrhu po dohled nad realizací. 


PRŮBĚH NÁVRHU INTERIÉRU A REALIZACE INTERIÉRU


  • První schůzka má za cíl konzultaci představ, požadavků a potřeb zákazníka. Dále výměnu základních údajů, jako jsou rozsah projektu, časovou posloupnost zakázky, platební podmínky. 
  • Druhá schůzka slouží k zaměření prostoru a pořízení fotodokumentace. 
  • Na třetí schůzce dojde k předání první fáze návrhu. Ideový koncept řešení dispozice v několika variantách (podle předchozí dohody) Návrh v rozsahu: půdorys, pohledy na stěny, perspektiva. Konzultace návrhu s klientem za účelem projednání připomínek klienta a výběru nejvhodnější varianty. 
  • Čtvrtá schůzka slouží k předložení dopracovaného návrhu. Návrh v rozsahu: půdorys, vizualizace 3D, styl, vzorkovnice materiálů a barev. 
  • Další fází je realizace projektu pořízení nábytku a dekorací. Zadání výroby nábytku, textilních doplňků a všech služeb souvisejících s realizací. Jednou z předností této služby, je možnost čerpání slev od spolupracujících dodavatelů. 
  • Cena za službu záleží na rozsahu zakázky, typu místnosti, počtu konzultačních schůzek a vzdálenosti místa realizace. Vždy předem víte, kolik za další část zakázky zaplatíte.