DEKOROVÁNÍ INTERIÉRU

DEKOROVÁNÍ INTERIÉRU

Profesionální dekorování interiéru, návrhy a realizace textilních dekorací, tapet a okenního stínění. V našem interiérovém studiu jsme tu pro vás, abychom poskytli komplexní služby při vytváření prostorů plných krásy a pohodlí. Specializujeme se na návrhy a realizaci interiérového stínění především záclon, závěsů, rolet, římských rolet a japonských posuvných panelů. Nabízíme šití polštářů, přehozů a dalších textilních dekorací, které dokonale doplní váš interiér.


SCHŮZKA S DESIGNÉREM U NÁS VE STUDIU

Díky téměř neomezeným možnostem provedení a také velkému množství vzorníků, preferujeme osobní setkání v našem showroomu. Vyslechneme vaši představy a očekávání, ukážeme vám možnosti řešení na vzorcích a seznámíme vás s orientačními cenami. Ideální je přinést fotografie prostoru, hrubé rozměry a vaši představu o provedení. Konzultace v showroomu je vždy zdarma. Neváhejte a rezervujte si čas, který budeme věnovat jen vám u nás ve studiu.   


POZVĚTE SI DESIGNÉRA 

Schůzka přímo na místě realizace urychlí přípravu optimální nabídky. Pomůžeme vám sladit dekorace s interiérem a vybrat nejlepší řešení. Šetřete čas a vyhněte se zbytečným chybám. Vzorky přivezeme k vám. Společně můžeme objevit řešení, která by vás nenapadla. Tvoříte svůj domov – dejte nám možnost pochopit jeho jedinečnost. 

Provedeme přesné zaměření, na jehož základě připravíme finální cenovou nabídku. Návštěva stojí 1200 Kč včetně DPH, která bude při objednávce plně odečtena z ceny zakázky. Doprava po Brně zdarma, mimo Brno 8kč/km.