ROLETY

KVALITA A ELEGANCE NA MÍRU VAŠEMU INTERIÉRU

Rolety jsou opravdovou klasikou mezi vnitřním stíněním a jsou stále velmi oblíbené. Pokud hledáte kvalitní a na míru vyrobené rolety, neváhejte se obrátit na naše studio.

Naše rolety jsou vyráběny na míru, takže se budou perfektně hodit do vašeho okna, a to bez ohledu na jeho velikost. Nabízíme rolety od tří značek, které se vyznačují nejen kvalitním materiálem, ale také moderním designem. Pokud si nejste jisti, jakou značku zvolit, rádi vám s výběrem pomůžeme. Rolety nabízíme do šíře až 7m a výšky až 4m.

Jednou z výhod klasických rolet je, že nabízíme také 100% zatemňující tzv. blackoutové látky, které dokáží úplně zatemnit místnost. To se hodí zejména do ložnice nebo třeba do dětského pokoje, kde může být tma klíčová pro klidný spánek. Blackoutové látky jsou navíc dostupné ve velkém výběru barev a vzorů, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe zapadne do vašeho interiéru.

Pokud se rozhodnete pro nákup klasických rolet u nás, můžete se spolehnout na to, že všechno bude v pořádku od začátku až do konce. Pomůžeme vám s výběrem správného typu rolet a látky, provedeme měření u vás v interiéru, aby byly rolety skutečně na míru, a namontujeme je přesně podle vašich představ.

Klasické rolety jsou vhodné pro různé druhy interiérů. Jsou skvělou volbou pro moderní byty s minimalistickým designem, ale stejně tak se hodí do klasických interiérů, kde se hledá elegantní řešení vnitřního stínění. Díky velkému výběru materiálů a barev si můžete vybrat ty pravé rolety pro váš interiér.

Celkově lze říci, že klasické rolety jsou skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a na míru vyrobené vnitřní stínění. Pokud máte zájem o naše klasické rolety, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem a připravíme pro vás nabídku na míru.