ARCHITEKTI A DESIGNÉŘI

SPOLUPRACUJEME S ARCHITEKTY A DESIGNÉRY, POMÁHÁME JIM REALIZOVAT PROJETKY PODLE JEJICH PŘEDSTAV

Ve studiu vám budeme nápomocní s výběrem toho nejvhodnějšího stíněnítextilních dekorací a čalounických látek pro vaše projekty a to  vždy s ohledem na váš rozpočet. U vašich klientů si vše zaměříme a zajistíme montáž. Pokud si u nás vyberete tapetu, zajistíme vám spolehlivého tapetáře, postaráme se také o realizaci čalounických prvků vámi navrženého nábytku. Realizujeme atypické osvětlení, zajistíme výrobu textilních stínidel a kabelů na míru. 

Domluvte si u nás schůzku s klienty. V našem studiu také najdete vzorníky výrobců plošných materiálů jako je Kronospan, Egger, Kaindl, Trachea, Hefas, vzorník RAL A NCS, vzorníky čalounicých látek výrobce pohovek Boem a postelí Unar, což oceníte nejen při výběru textilních materiálů, ale také prezentaci vašich představ klientům s ohledem na celkový kontext návrhu.        


Na podzim u nás ve studiu v Brně - Králově Poli najdete spoustu novinek v dekoračních látkách vhodných na závěsy, záclony, římské rolety, polštáře a přehozy a čalounických látkách, které můžete použít na nové čelo za postelí, podsedáky na vaše židle a nebo pro potažení vašeho starého, ale stále pohodlného křesla.