Kolejnice do sádrokartonu SDK

29.02.2024
jednokolejnice do SDK
jednokolejnice do SDK

JAK POSTUPOVAT, KDYŽ PLÁNUJI POUŽÍT KOLEJNIC ZAPUŠTĚNÉ DO SDK  ?

Často se nás ptáte na postup a vhodný čas k objednání kolejnic před instalací sádrokartonu. Doporučujeme zajistit si kolejnice dopředu a mít je k dispozici před instalací. To umožní, aby instalace proběhla plynule a bez zdržení. Objednání kolejnic dopředu také umožňuje zohlednit případné speciální požadavky nebo dodací lhůty, které mohou být relevantní pro váš projekt. Doporučujeme včasné plánování, abychom pro vás kolejnice připravily včas a ve správném množství pro hladký průběh instalace.

  1. Estetika: Zapuštěné kolejnice do sádrokartonu poskytují dokonale estetický vzhled. Když jsou kolejnice skryty v podhledu, získáte dojem, že závěsy a záclony visí "vzduchem", což přispívá k celkovému dojmu elegance a vkusu interiéru.

  2. Flexibilita designu: Sádrokarton umožňuje velkou flexibilitu v designu interiéru. Můžete si hrát s různými tvary stropu a podhledu, což umožňuje vytvářet unikátní a netradiční řešení instalace interiérového stínění . Zapuštěním led pásku můžete vytvořit také zajímavé světelné efekty.  

  3. Minimalistický vzhled: Zapuštění kolejnic do sádrokartonu umožňuje, aby závěsy a záclony dosahovaly od stropu až po zem, což vytváří dojem jednotného a kompletního vzhledu.

ZÁKLADNÍ VLATNOSTI ZAPUŠTĚNÝCH KOLEJNIC

  1. Můžete je použít pro zapuštění nejen do sádkrokartonu, ale naše zapuštěné kolejnice využijete také pro zapuštění do dřeva a nebo laminovaných dřevotřískových desek LTD.

  2. Bílá a nebo černá barva. Trendem v okenním stínění je v poslední době černá barva, která se dobře hodí k černým komponentům v interiéru a také tmavým okenním rámům. K černým kolejnicím nabízíme také černé jezdce i háčky, pro dokonale jednotných vzhled.

  3. Vysoká nosnost a možnost použití jezdců na řasení ve tvaru vlny, které umožňuje oboustranně pohledové ušití závěsů zvláště vhodné pro dělení prostorů. 

  4. Kolejnice jsou opatřeny krycím gumovým páskem, který chrání drážku při instalaci

  5. Ke kolejnicím nabízíme montážní adaptér, pomocný klips, pomocné křidélko a další speciální pomůcky pro snadnou instalaci.

  6. Kolejnice nabízíme ve variantě jednokolejnice i dvoukolejnice až v délce 6m v kuse. Pro delší instalace nabízíme neviditelnou spojku profilů.

  7. Kolejnice lze ohnout do požadovaného tvaru.        


dvoukolenice do SDK
dvoukolenice do SDK

NAŠE REALIZACE

Průběh instalace římských rolet umístěných v kapse sádrokartonového podhledu. Nedostatek místa nad oknem vyžadoval umístění římských rolet přímo do stropu a vytvoření kapsy v SDK. Okna budou po obou stranách olemovaná závěsy umístěnými na bílé hliníkové kolejnici zapuštěné v sádrokartonu.