Lněné ubrusy, prostírání a ubrousky na míru

20.02.2023

Návrat k tradičním materiálům. Výzkumy a také naše pocity, nám ukazují, že při hledání klidu se podvědomě obklopujeme příjemnými a útulnými předměty v barvách, které jsou spojeny s uklidňující silou přírody. Tyto pocity nám dokáží navodit látky a to hlavně ty přírodní, měkké a příjemné na dotek v teplých barvách, jako jsou krémová, pískově hnědá, režná nebo čokoládově hnědá.       

Čas, který strávíme s rodinou u jídla nám přináší tolik kýžený pocit klidu a bezpečí. Jen těžko si dokážeme představit sváteční oběd a nebo každodenní večeři bez textilu. Textil ke stolování neodmyslitelně patří, tak jako kvalitní nádobí, sklo a květiny.  


STOLNÍ TEXTIL, UBRUSY, ŠÁLY NA STŮL A PROSTÍRÁNÍ NA MÍRU

Ať už preferujete hladkou bavlnu hebkou na dotek a nebo drsný povrch lnu s efektem lehké opotřebovanosti, u nás ve studiu si z našich vzorníků vyberete.  V našem studiu v Brně pro vás ušijeme na míru lněné i bavlněné ubrusy, ubrousky, dekorační šály na stůl nebo prostírání.    


LÁTKA VENTO 

Dekorační látka ze 100% lnu v 10 pastelových odstínech, evokujících přirozené barvy lněného plátna. Lněné látky jsou extrémně odolné, a také mimořádně krásné, díky přirozenému vzhledu s charakteristickou hrubou vazbou a drobnými nepravidelnostmi barev, které jsou typické pro přírodní materiály.