Nová značka Osborne & Little u nás ve studiu

28.07.2023

S radostí vám představujeme novu, ve světě interiérového designu velmi oblíbenou, značku Osborne & Little. Anglická značka Osborne & Little je předním dodavatelem designových tapet a bytového textilu, který spojuje eleganci, kreativitu a vynikající řemeslnou práci. Osborne & Little se specializuje na vzorované látky na závěsy, polštáře a čalounění a samozřejmě luxusní tapety.

Zejména nás zaujala designová řada návrhářky Nina Campbell, která je
světově uznávanou designérkou interiérů. Je známá svými kolekcemi látek, tapet a doplňků. Nedílnou součástí kolekcí od Niny Campbell je paleta barev, která je navržena tak, aby nové a stávající dekory spolu harmonicky ladily.  

Osborne & Little je jednou z nejvýznamnějších značek v oblasti interiérového designu, která se specializuje na širokou škálu bytového textilu vhodného pro výrobu interiérových dekorací a stínění na míru. Jejich nabídka zahrnuje nejen tapety, ale také čalounické látky, látky pro ušití závěsů a římských rolet na míru, polštáře a další textilní výrobky pro originální  interiér. Jsou známí svou originalitou, vysokou kvalitou a přesným řemeslným zpracováním.

Osborne & Little nabízí široký výběr čalounických látek ve velkém množství vzorů, barev a textur, které umožňují individuální výběr a přizpůsobení interiéru. Díky jejich materiálům pro závěsy na míru lze vytvořit dokonalou atmosféru a regulovat přirozené světlo v místnosti. Polštáře ušité na míru z materiálů Osborne & Little jsou nejen dekorativním prvkem, ale také poskytují pohodlí a útulnost. Jejich textilní materiály jsou navrženy tak, aby se dokonale doplňovaly a vytvářely harmonický celek v interiéru.

Naše studio zaměřenému na bytový textil nabízí značku Osborne & Little pro nekonečné možnosti vytváření kreativního a unikátního designu. Jejich kolekce jsou pravidelně aktualizovány, aby reflektovaly aktuální trendy a představovaly nejnovější inspirace v oblasti interiérového designu. S materiály Osborne & Little se můžete spolehnout na vynikající kvalitu, široký výběr a neustálou podporu při vytváření prostorů plných krásy a elegance.